Flag Відділ освіти Маньківської районної державної адміністрації
Маньківська Гімназія
Меню сайта

Форма входу

Пошук

Наш Район

Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Час

Архів записів

Погода
Маньківка 

Статистика
интернет статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інтернет ресурси

Міністерстві освіти і науки України
Головне управління освіти і науки Черкаської ОДА
Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників
Кабінет інформатики №37
Маньківська районна рада
Маньківська райдержадміністрація

Вітаю Вас, Гость · RSS 23.09.2017, 20:12

Візитка Маньківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія»
 


Загальна інформація:

Юридична адреса:

вул. Леніна, 36, смт Маньківка, Маньківського району,  Черкаська область, 20100

Номер телефону та електронної пошти: 6-22-68, 6-20-80 mannvk@ukr.net

Директор – Гончарук Юлія Василівна

Школа збудована у 1990 році. З 1990 року до 1992 року це була  середня школа №2 , 1992 року до 1994 – середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, з 1994 до 2003 року – середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2,   з поглибленим вивченням англійської мови та профільним навчанням.

Розпорядженням  голови районної державної  адміністрації №289  від 29.08.2003 року була створена гімназія як навчальний заклад нового типу, заклад реорганізовано у  Маньківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія” Маньківської районної ради.

Кількість учнів – 355 ( у школі навчається 136 учнів у 8 класах, у   гімназії  навчається 219 учнів у 15 класах). У школі працює 44 учителі, із них кваліфікаційну категорію: 

   спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії  має  23 учитель;

   спеціаліст першої кваліфікаційної категорії – 13; 

   спеціаліст другої категорії – 4, 

   спеціаліст – 6;  6 – мають звання „Учитель-методист”; 7 – „Старший учитель ”, Заслужений учитель України – 1 учитель.

Школа працює над проблемою «Компетентнісний підхід в організації навчально-виховної діяльності – запорука успішного вчителя і конкурентноспроможного  випускника закладу нового типу». У школі обладнано 30 навчальних кабінетів. До послуг учнів актовий зал та два спортивних зали, бібліотека, їдальня, медичний кабінет, три майстерні, спальня для шестирічок, танцювальний зал. Обладнано два комп’ютерні класи з підключенням до мережі Інтернет, 2 класи обладнані комп’ютерною технікою. Усі учителі володіють методикою використання інформаційно-комунікаційних технологій.

Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді в школі функціонує  17 гуртки різних напрямів, якими охоплено 270 учнів.

Вихованці  нашого закладу постійно стають  переможцями та призерами районних, обласних та Всеукраїнських етапів олімпіад та конкурсів. Так, лише протягом останніх трьох років маємо 83 призових місць на районному етапі, 35 учнів взяли участь в обласному етапі, 11 з них посіли призові місця, троє учнів -  переможці Всеукраїнських олімпіад.

     У школі працює Мале наукове товариство «Пошук». Тільки протягом останніх трьох років науково-дослідницькі роботи писали близько тридцяти учнів, з яких 6 учнів посіли призові місця на обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

     У Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика переможцями районного конкурсу та  учасниками обласного стали 38 учнів, учасником Всеукраїнського - один учень. З року в рік наші учні здобувають червоні та сині дипломи за відмінні та добрі знання з математики в Міжнародному конкурсі «Кенгуру» та з фізики в конкурсі «Левеня».


Досягнення учнівсько-педагогічного колективу за роки:




2000 р. – учитель англійської мови Яблонська А.О. – переможець національної програми "Українсько-американські премії за досягнення у викладанні”.
2000 р. – шкільна бібліотека - лауреат обласного конкурсу "Живи, книго!”
2000 р. – угода про спільну роботу викладачів Уманського державного педуніверситету та учителями закладу
2000 р. – учитель фізичної культури Дубик С.О. – призер обласної виставки педтехнологій "Освіта Черкащини ”
2001 р. – методичний кабінет посів ІІІ місце в обласному конкурсі
2003 р. – учитель англійської мови Лиса С. О. – переможець районного та учасник обласного етапу конкурсу "Учитель року - 2003”
2003 р. – створення Маньківського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія”
2004 р. – гімназія: призер районного та учасник обласного конкурсу "Школа року”
2004 р. – гімназія: класний керівник 3-А класу Лиса С. О. – переможець районного та учасник обласного конкурсу "Класний керівник - 2004”
2004 – 2006 р. р. – гімназія: працює волонтер Корпусу Миру Емілі Канз
2005 р.– гімназія: учитель фізики Письменна О. М. - призер районного та учасник обласного конкурсу "Учитель року -2005”
2006 р. – гімназія: учитель географії Гончар С.М. – призер районного етапу конкурсу „Учитель року-2006”
2006 р. – гімназія: лауреат Всеукраїнського конкурсу „100 кращих шкіл України”
2006 р. – гімназія: проект «Гімназії в Маньківці бути!» визнано переможцем Суспільної акції школярів України «Громадянин-2006»
2007 р. – гімназія: перемога в обласному етапі та участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті педагогічних освітніх технологій
2007 р. – гімназія: учитель історії Христоріз В.М. – переможець районного та учасник обласного етапу конкурсу «Учитель року-2008»
2007 р. – гімназія: учитель фізкультури Виноградов В.П. – призер районного та учасник обласного етапу конкурсу «Учитель року-2008»
2008 р. – гімназія: перемога в обласному етапі та участь у Всеукраїнському конкурсі моделей підготовки компетентного випускника загальноосвітнього навчального закладу серед педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів

Результативність участі  
у районних та обласних олімпіадах

 Районні олімпіади:
у 2003-2004 навчальному році посіли:
І місця – 11 учнів, ІІ місця – 5 учнів, ІІІ місця – 5 учнів. Всього: 21 учень.

у 2004-2005 навчальному році посіли:
І місця – 20 учнів, ІІ місця – 16 учнів, ІІІ місця – 17 учнів. Всього: 53 учні.

у 2005-2006 навчальному році:
гімназія:
І місця – 8 учнів, ІІ місця – 21 учень, ІІІ місця – 16 учнів. Всього: 45 учнів.
школа:
І місця – 1 учень, ІІ місця – 1 учень. ІІІ місця – 4 учні. Всього: 6 учнів.
Всього по НВК: 51 учень

у 2006-2007 навчальному році:
гімназія:
І місця – 16 учнів, ІІ місця – 19 учні, ІІІ місця – 12 учнів. Всього: 47 учнів.
школа:
І місце - 0 учнів, ІІ місце – 2 учені, ІІ місце – 1 учень: Всього: 3 учні.
Всього по НВК: 50 учні 

у 2007-2008 навчальному році:
гімназія:
І місця - 13 учнів, ІІ місця – 21 учень, ІІІ місця – 12 учнів. Всього: 46 учнів
школа: 0 учнів
Всього по НВК: 46 учнів 

Обласні олімпіади:
• у 2004- 2005 навчальному році: брали участь 8 гімназистів:
 І місце – Прядко Любов ( англійська мова), учитель Яблонська А.О.
 ІІІ місце – Роєнко Юрій ( українська мова та література), учитель Грищук В.В.

• у 2005-2006 навчальному році: брали участь 11 гімназистів

• у 2006-2007 навчальному році: брали участь 12 гімназистів:
І місце - Прядко Любов ( англійська мова), учитель Яблонська А.О.
І місце – Журавель Тетяна (географія), учитель Гончар С.М.

• у 2007-2008 навчальному році: брали участь 18 гімназистів:
ІІ місце - Журавель Тетяна ( біологія), учитель Школьна Н.Ф.
ІІ місця – Журавель Тетяна (географія), учитель Гончар С.М.
ІІІ місце – Слободяник Роман (англійська мова), учитель Лисогора Л.О.
ІІІ місце – Руденко Роман (англійська мова), учитель Лиса С.О.
ІІІ місце – Швець Віталій (англійська мова), учитель Лисогора Л.О.
ІІІ місце - Гончарук Діана (англійська мова), учитель Лисогора Л.О.

Всеукраїнський етап предметних олімпіад
• у 2004-2005 навчальному році
  ІІ місце – Прядко Любов (англійська мова), учитель Яблонська А.О.


• у 2006-2007 навчальному році:
ІІІ місце – Прядко Любов (англійська мова), учитель Яблонська А.О.
ІІІ місце – Журавель Тетяна (географія), учитель Гончар С.М.

• у 2007-2008 навчальному році:
ІІ місце – Журавель Тетяна (географія), учитель Гончар С.М.

Захист науково - дослідницьких робіт МАН
 у 2003-2004 навчальному році: зональний етап
 Харитонова Тетяна – базова дисципліна англійська мова та література – ІІ місце у захисті науково- дослідницьких робіт МАН Уманському педуніверситеті, учитель 
Лиса С.О. 
 Жалін Тетяна – базова дисципліна англійська мова та література – ІІ місце у захисті науково- дослідницьких робіт МАН Уманському педуніверситеті, учитель Яблонська А.О. 
 у 2004-2005 навчальному році: обласний етап:
 ІІІ місця:  
Макаренко Сергій – базова дисципліна математика, учитель Гусарчук О.Г.
Нось Оксана – базова дисципліна українська мова та література, учитель Нось Н.Й. Харитонова Тетяна – базова дисципліна англійська мова. учитель Лиса С.О.
Лещенко Роман – базова дисципліна історія України, учитель Буханець В.І.

  у 2005-2006 навчальному році: обласний етап
ІІ місце посіла Харитонова Ірина – базова дисципліна українська мова і література, учитель Демченко Л.М.

у 2007-2008 навчальному році: обласний етап
ІІ місце посів Руденко Роман – відділення філології, секція англійської мови,базова дисципліна англійська мова, учитель Лиса С.О.
ІІ місце посів Таран Сергій – відділення інформатики, секція комп’ютерних ігор, базова дисципліна математика, учитель Гергун В.П.

Участь гімназистів у Всеукраїнських конкурсах
( в районних та обласних етапах)

Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика:
2003-2004 н. р.:
переможцями районного конкурсу стали:
Луц Юрій- учень 1-А класу, І місце, учитель Нось Н.Й.
Гончар Альона – учениця 2-Б класу, ІІ місце, учитель Нось Н.Й.
Гончарук Діана – учениця 3-А класу, І місце, учитель Іванченко В.М.
Копиця Ірина – учениця 3-А класу, ІІ місце, учитель Іванченко В.М.
Коломієць Яна – учениця 5-А класу, І місце, учитель Демченко Л.М.
Гончарук Злата – учениця 6-Б класу, ІІ місце, учитель Іванченко В.М.

 У обласному етапі конкурсу брала участь учениця 3-А класу Гончарук Діана
2004-2005 н. р.:
переможцями районного конкурсу стали:
Капустинська Анастасія – учениця 1-А класу, ІІ місце, учитель Нось Н.Й.
Гончарук Діана – учениця 4-А класу, ІІ місце, учитель Іванченко В.М.
Роєнко Юрій – учень 4-Б класу, ІІІ місце, учитель Грищук В.В.
Прядко Любов – учениця 5-А класу, ІІ місце, учитель Іванченко В.М.
Харитонова Ірина – учениця 6-А класу, І місце, учитель Демченко Л.М.
Коломієць Яна – учениця 6-А класу, ІІ місце, учитель Демченко Л.М.
Бондаренко Оксана – учениця 7-А класу, І місце, учитель Іванченко В.М.
Лещенко Роман – учень 7-А класу, ІІ місце, учитель Іванченко В.М.

У обласному етапі конкурсу брала участь учениця 6-А класу Харитонова Ірина
2006 – 2007 н. р.:
переможцями районного конкурсу стали:
Присяжнюк Тетяна – учениця 1А класу, І місце, учитель Демченко Л.М.
Білан Богдан – учень 3А класу, І місце, учитель Гергун Н.М.
Луц Юрій – учень 4А класу, учитель Нось Н.Й.
Демченко Наталія – учениця 5Б класу, учитель Нось Н.Й.
Макаренко Оксана – учениця 1А класу, учитель Демченко Л.М.
Горщинський Владислав – учень 3А класу, учитель Гергун Н.М.
Павленко Тетяна – учениця 5А класу, учитель Іванченко В.М.
Прядко Любов – учениця 7А класу, учитель Іванченко В.М.
Сірченко Станіслав – учень 1А класу, учитель Демченко Л.М.
Гончарук Діана – учениця 6А класу, учитель Іванченко В.М.
Гергун Олесь – учень 7А класу, учитель Іванченко В.М.

обласний етап: 
брали участь Присяжнюк Тетяна, Білан Богдан, Демченко Наталія
І місце посіла учениця 1А класу гімназії Присяжнюк Тетяна,
учитель Демченко Л.М.

Всеукраїнський етап:
ІІІ місце посіла учениця 1А класу гімназії Присяжнюк Тетяна,
учитель Демченко Л.М.



2007-2008 н. р.:
переможцями районного конкурсу стали:
Донець Наталія – учениця 1А класу, І місце, учитель Грищук В.В.
Білан Богдан – учень 4А класу, І місце, учитель Гергун Н.М.
Демченко Наталія – учениця 6А класу, І місце, учитель Нось Н.Й.
Роєнко Юрій – учень 7Б класу, І місце, учитель Грищук В.В.
Волошин Інна – учениця 2А класу, ІІ місце, учитель Демченко Л.М.
Кацалап Ольга – учениця 3А класу, ІІ місце, учитель Грищук В.В.
Пустова Юлія – учениця 4А класу, ІІ місце, учитель Гергун Н.М.
Журавель Тетяна – учениця 5Б класу, ІІ місце, учитель Нось Н.Й.
Павленко Тетяна – учениця 6А класу, ІІ місце, учитель Іванченко В.М.
Сірченко Станіслав – учень 2А класу, ІІІ місце, учитель Демченко Л.М.
Арабаджі Анна – учениця 3А класу, ІІІ місце, учитель Грищук В.В.
Канаєва Вікторія – учениця 4А класу, ІІІ місце, учитель Гергун Н.М.
обласний етап:
І місце посів учень 4А класу гімназії Білан Богдан, учитель Гергун Н.М.

Всеукраїнський етап:
брав участь учень 4А класу гімназії Білан Богдан, учитель Гергун Н.М.


Конкурс учнівської творчості „Об’єднаймося ж, брати мої”:
2003-2004 н. р.:
переможцем районного та учасником обласного етапу став:
 Білан Тарас- учень 4-А класу, учитель Нось Н.Й.
2004-2005 н. р.:
переможцями районного та учасниками обласного етапу стали:
Коломієць Яна – учениця 6-А класу в номінації „Літературна проза”, І місце, учитель Демченко Л.М.
Трачук Юлія - учениця 3-А класу в номінації „Образотворче мистецтво”, І місце, учитель Заїка О.П.
Безшийко Ігор – учень 6-А класу в номінації „Образотворче мистецтво”, ІІ місце, учитель Заїка О.П.
Лещенко Роман – учень 7-А класу в номінації „Поезія”, І місце, учитель Гергун Н.М.
Прядко Любов – учениця 5-А класу в номінації „Поезія”, ІІ місце, учитель Лещенко Н.В.
2005-2006 н. р.:
переможцями районного та учасниками обласного етапу стали:
Пустова Юлія – учениця 2-А класу в номінації „Літературна проза”, І місце, учитель Гергун Н.М.
2006-2007 н. р.:
переможцями районного та учасниками обласного етапу стали:
Демченко Наталія – учениця 5А класу в номінації «Літературна проза», І місце, участь у Всеукраїнському етапі конкурсу
Присяжнюк Тетяна – учениця 1А класу в номінації «Літературна проза».

Всеукраїнський конкурс на кращих літературний твір
„Вірю в майбутнє твоє, Україно”:
2004-2005 н. р.:
переможцями районного етапу та учасниками обласного стали:
Лещенко Роман – учень 7-А класу в номінації „Поезія”, учитель Гергун Н.М.
Прядко Любов – учениця 5-А класу в номінації „Поезія”, учитель Лещенко Н.В.
Коломієць Яна – учениця 6-А класу в номінації „Журналістика”, учитель Демченко Л.М. 
2005-2006 н. р.:
переможцями районного та учасниками обласного етапу стали:
Чирка Тетяна – учениця 2-Б класу в номінації „Поезія”, І місце, учитель Гергун Н.М.
Павленко Тетяна – учениця 4-А класу в номінації „Літературна проза”, учитель
Іванченко В.М.
Поліщук Анастасія – учениця 6-А класу в номінації „Літературна проза”, учитель Іванченко В.М.
2004-2005 н. р.:
Всеукраїнський конкурс „Діти проти спортивного полювання”:
переможцями районного етапу та учасниками обласного стали:
Трачук Юлія- учениця 3-А класу в номінації „Образотворче мистецтво”, учитель 
Заїка О.П.
Лук’янчук Яна – учениця 2-А класу в номінації „Образотворче мистецтво”, учитель
Заїка О.П.
2004-2005 н. р.:
ІІ Всеукраїнська аграрна олімпіада (фінал, м. Київ):
Олійник Євгеній – учень 7-Б класу, І місце, учителі: Школьна Н.Ф., Гончар С.М., Дорошенко В.П.
2004-2005 н. р.:
Всеукраїнська олімпіада з англійської мови (м. Тернопіль)
Прядко Любов – учениця 5-А класу, ІІ місце, учитель Яблонська А.О.

Обласний конкурс учнівської творчості „Черкащина – мій рідний край”
2003-2004 н. р.:
переможцями районного етапу та учасниками обласного стали:
Мельник Оксана –– учениця 4-А класу в номінації „Образотворче мистецтво”, учитель Заїка О.П.
Гончарук Діана – учениця 3-А класу в номінації „Образотворче мистецтво”, учитель Заїка О.П. 
Хом’як Олена – учениця 5-А класу в номінації ”Історичне дослідження”, учитель Буханець В.І.
Бондаренко Оксана – учениця 6-А класу в номінації „Літературний твір”, учитель Іванченко В.М.
переможець обласного етапу конкурсу в номінації „Літературний твір”:
Коломієць Яна – учениця 5–А класу, учитель Демченко Л.М. 
Конкурс „Крок до права”
2003-2004 н. р.:
переможці районного і обласного етапів конкурсу „Крок до права”
Мельник Оксана –– учениця 4-А класу, учитель Лещенко Н.В.
Прядко Любов – учениця 4-А класу, учитель Лещенко Н.В. 
2005-2006 н. р.:
переможець районного і учасник обласного етапів конкурсу „Крок до права”:
Білан Тарас – учень 6-А класу, учитель Буханець В.І.

2005-2006 н. р.:
учасники Всеукраїнського конкурсу „Доля громадян України, постраждалих від нацистських переслідувань” ( м. Київ):
Демченко Наталія – учениця 4-Б класу, учитель Демченко Л.М.
Таран Сергій – учень 5-Б класу, учитель Христоріз В.М.

2005-2006 н. р.:
учасники Всеукраїнського конкурсу „Грецька міфологія”( м. Київ):
Гончар Альона – учениця 4-Б класу, учитель Нось Н.Й.
Білан Богдан – учениця 2- А класу, учитель Гергун Н.М.

2001-2002 н. р.:
- ІІІ місце в обласному зональному огляді-конкурсі ЮІР;
- І місце в районному огляді-конкурсі на кращу організацію правової освіти;  
- І місце в обласному огляді-конкурсі на кращу організацію правової освіти та виховання в навчальному закладі;
- І місце у другому обласному огляді-конкурсі "Грайлива веселка” (вокальний ансамбль, вокальне тріо, вокальний дует);
- ІІІ місце в районних змаганнях з футболу;
- ІІІ місце в естафеті 4 по 60 м у змаганнях, присвячених до Дня фізичної культури і спорту; 
- ІІІ місце в обласній зональній грі-випробуванні "Котигорошко”.

2002-2003 н.р.:
- ІІІ місце в змаганнях по баскетболу на честь ветерана спортивного руху Маньківщини Мельника Сергія Леонтійовича;
- І місце в районних змаганнях по перетягуванню каната з нагоди Дня фізкультурника;
- ІІІ місце в районній грі - випробуванні "Котигоршко”;
2003-2004 н. р.:
- ІІ місце в районних змаганнях з футболу;
- І місце в VІІІ огляді-конкурсі на кращу організацію правової освіти;
- ІІ місце в районних змаганнях Х Спартакіади школярів з футболу; 
 ІІІ місце - з баскетболу;
- ІІ місце в обласному зональному огляді-конкурсі серед ЮІР;
- ІІІ місце в районній грі-випробуванні "Котигорошко”.
2004-2005 н. р.:
- липень 2004 р. – ІІ місце в пошукових змаганнях з футболу "Хто ти, майбутній олімпієць” на кубок "Золотий колосок - 2004”, 
- травень 2004- І місце в обласних змаганнях з футболу на приз клубу "Шкіряний м’яч - 2004”;
- НВК – переможець районного етапу Всеукраїнської історико-краєзнавчої акції "Збережемо пам’ять про подвиг”;
- ІІ місце у ІХ етапі районного огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти і виховання;
- ІІІ місце в районній грі-випробуванні "Котигоршко”;
- спортивна команда закладу – фіналіст ІІ обласного фестивалю органів учнівського самоврядування, молодіжних громадських організацій "Спорт для всіх”;
- ІІ місце в районній ХІІ спартакіаді школярів з шахів;
- ІV місце в зональних змаганнях ЮІР.
2005-2006 н. р.:
- І місце за підсумками Х огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти;
- ІІІ місце в районному конкурсі на кращий волонтерський загін;
- І місце в районному конкурсі юних поетів Черкащини "Тарасовими шляхами”;
- І місце в районному конкурсі "Крок до права”;
- І місце у віковій категорії 9-12 років конкурсу дитячого малюнку на тему: "Як я захищатиму Батьківщину”;
- ІІ місце у віковій категорії 13-15 років конкурсу дитячого малюнку на тему: "Як я захищатиму Батьківщину”;
- І місце в районних змаганнях з бігу на 1000 м - К
На початок
© Toltec 2017
Безкоштовний хостинг uCoz