Flag Відділ освіти Маньківської районної державної адміністрації
Меню сайта

Форма входу

Пошук

Наш Район

Календар
«  Січень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Час

Архів записів

Погода
Маньківка 

Статистика
интернет статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інтернет ресурси

Міністерстві освіти і науки України
Головне управління освіти і науки Черкаської ОДА
Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників
Кабінет інформатики №37
Маньківська районна рада
Маньківська райдержадміністрація

Вітаю Вас, Гость · RSS 16.01.2018, 17:18

Головна » 2010 » Січень » 19 » Результати проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін 2009-2010 навчального року.
12:28
Результати проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін 2009-2010 навчального року.

Завершено проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін 2009-2010 навчального року. До Вашої уваги їх результати.

Переможці районних олімпіад

Прізвище, ім’я по батькові учняПредметкласШколаМісцеВчитель
Самелюк Ліліяукр..мова і літ.7Маньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1ІСірченко О.В.
Присяжнюк Тетянаукр..мова і літ.8Маньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1ІРуденко В.Г.
Горщинський Владиславукр.мова і літ.10Маньківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»ІГергун Н.М.
Журавель Тетянаукр..мова і літ11Маньківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»ІНось Н.Й.
Сірченко Станіславукр..мова і літ8Маньківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»ІІДемченко Л.М.
Волохата Оксанаукр..мова і літ7Молодецька зош І-ІІІ ступенівІІБлизнюк О.М.
Острова Наталіяукр..мова і літ.10Буцька зош І-ІІІ ступенівІІМиронюк О.Ф.
Кучеренко Андрійукр..мова літ.11Рогівська зош І-ІІІ ступенівІІГлухова В.В.
Коцеба Лесяукр..мова і літ.7Вікторівська зош І-ІІІ ступенівІІІПатика Р.І.
Ткаченко Янаукр..мова і літ.8Маньківська зош І-ІІІ ступенів №1ІІІРуденко В.Г.
Шевченко Юліяукр..мова і літ.9Рогівська зош І-ІІІ ступенівІІІКучеренко Л.В.
Патлачук Тетянаукр..мова і літ.10Русалівська зош І-ІІІ ступенівІІІВарич В.Д,
Прилуцька Альонаукр..мова і літ.11Маньківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»ІІІНось Н.Й.
Кармаліта Аннаукр..мова і літ.9Маньківська ЗОШ ІІІІ ступенів №1ІІКовтун С.С.
Свистун Маринаукр..мова і літ. Буцьке ПТУ №31ІІІ 
Волошин ІннаІсторіяІІМаньківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»ІІХристоріз В.М.
Пришляк АнтонІсторія11Маньківська зош І-ІІІ ступенів №1ІДишлюк В.П.
Хлопійчук ЯрославІсторія 8Дзензелівська зош І-ІІІ ступенівІІІБондар Т.М.
Сугак НадіяІсторія8Буцька зош І-ІІІ ступенівІІІКіяшко Г.С.
Грищенко ЄвгеніяІсторія9Маньківська зош І-ІІІ ступенів №1ІІІДорошенко П.Д.
Левченко ІннаІсторія10Маньківська зош І-ІІІ ступенів №1ІІІДишлюк В.П.
Заїчко АльонаІсторія11Буцька зош І-ІІІ ступенівІІКіяшко Г.С.
Марценюк НінаІсторія11Буцька зош І-ІІІ ступенівІІІКіяшко Г.С.
Маляренко ВікторіяПравознавство9Маньківська зош І-ІІІ ступенів №1ІДорошенко П.Д,
Гурський ІгорПравознавство9Маньківська зош І-ІІІ ступенів №1ІІДорошенко П.Д,
Христоріз МиколаПравознавство9Маньківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»ІІІБуханець В.І.
Кармаліта АннаПравознавство9Маньківська зош І-ІІІ ступенів №1ІІІДорошенко П.Д,
Почапська НаталіяПравознавство11Іваньківська зош І-ІІІ ступенівІГоренко К.Т.
Ткаченко ЯнаБіологія з екологією8Маньківська зош І-ІІІ стцупенів №1ІНікітченко Я.А.
Качуренко ВікторіяБіологія з екологією9Рогівська зош І-ІІІ ступенівІЗінчук Л.Д,
Кулик НаталіяБіологія з екологією10Маньківська зош І-ІІІ ступенів №;1ІНікітченко Я.А.
Мруга НаталіяБіологія з екологією11Рогівська зош І-ІІІ ступенівІЗінчук Л.Д,
Рокошанська ТетянаБіологія з екологією8Маньківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»ІІШкольна Н.Ф.
Кацалап ОльгаБіологія з екологією9Маньківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»ІІШкольна Н.Ф.
Бондаренко ВікторіяБіологія з екологією10Маньківська зош І-ІІІ ступенів №1ІІКолісніченко Ю,Г.
Данилюк АннаБіологія з екологією11Буцька зош І-ІІІ ступенівІІЦапенко Н.П.
Бабак ЮліяБіологія з екологією 8Буцька зош І-ІІІ ступенівІІІБалагута Ф.М.
Шевченко ЮліяБіологія з екологією9Рогівська зош І-ІІІ ступенів ІІІЗінчук Л.Д,
Левченко ІннаБіологія з екологією10Маньківська зош І-ІІІ ступенів №1ІІІНікітченко Я.А.
Назаренко НаталіяБіологія з екологією11Буцька зош І-ІІІ ступенівІІІЦапенко Н.П.
Веремієнко РусланГеографія7Іваньківська зош І-ІІІ ступенівІДраган О.О.
Донець НаталіяГеографія7Маньківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»ІІГончар С.М.
Хамзаєва ІринаГеографія7Маньківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»ІІГончар С.М.
Цимбал ВладиславГеографія8Іваньківська зош І-ІІІ ступеніів ІІІДраган О.О.
Монько ОлесяГеографія9Маньківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»ІГончар С.М.
Антонов ВладиславГеографія9Іваньківська зош І-ІІІ ступенівІІДраган О.О.
Шевченко ЮліяГеографія9Рогівська зош І-ІІІ ступенівІІІЗінчук Л.Д,
Костюк АлінаГеографія10Іваньківська зош І-ІІІ ступенівІІІФоменко Н.В.
Іванцов ІванГеографія10Маньківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»ІІІГончар С.М.
Журавель ТетянаГеографія11Маньківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»ІГончар С.М.
Кучеренко ВікторГеографія11Рогівська зош І-ІІІ ступенівІІЗінчук Л.Д,
Кучеренко АндрійГеографія11Рогівська зош І-ІІІ ступенівІІІЗінчук Л.Д,
Швець КатеринаЕкономіка10Маньківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»ІІІГончар С.М.
Бабак НінаЕкономіка Буцьке ПТУІ 
Кучеренко ВікторЕкономіка11Рогівська зош І-ІІІ ступенівІІІШевченко А.С.
Поліщук АндрійМатематика6Маньківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»ІІГончарук Ю.В.
Максименко СергійМатематика6Маньківська зош І-ІІІ ступенів №1ІІСкакун В.М.
Заворітній МиколаМатематика6Маньківська зош І-ІІІ ступенівІІІСкакун В.М.
Максименюк МихайлоМатематика7Іваньківська зош І-ІІІ ступенівІІКарачун С.І.
Бевз ВладиславМатематика7Крачківська зош І-ІІ ступенівІІІГутенко О.П.
Веремієнко РусланМатематика7Іваньківська зош І-ІІІ ступенівІІІКарачун О.І.
Шевченко ЮліяМатематика9Рогівська зош І-ІІІ ступенівІІШевченко О.Ф.
Кацалап ОльгаМатематика9Маньківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»ІІІГусарчук О.Г.
Єфімчук АннаФізика7Маньківська зош І-ІІІ ступенів №1ІІІЧерепенко О.О.
Черній АльонаФізика9Маньківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»ІІІПисьменна О.М.
Ремінний БогданФізика10Маньківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»ІІПисьменна О.М.
Фоменко ВікторФізика11Іваньківська зош ІІІІ ступенівІІМентус Н.Г.
Кучеренко ВікторФізика11Рогівська зош І-ІІІ ступенівІІІГолованов М.А.
Почапська НаталіяФізика11Іваньківська зош І-ІІІ ступенівІІІМентус Н.Г.
Шинкаренко ЮрійІнформатика10Маньківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»ІІГергун В.П.
Пшеничний СергійІнформатика10Маньківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»ІІІГергун В.П.
Почапський ОлександрТрудове навчання9Іванькіська зош І-ІІІ ступенівІРябовіл В.І.
Янковенко ОлександрТрудове навчання9Молодецька зош І-ІІІ ступенівІІВласік В.А.
Щербатенко КостянтинТрудове навчання9Дзензелівська зош І-ІІІ ступенів ІІІВоловодюк П.Д.
Кацалап ОльгаТрудове навчання9Маньківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»ІСавченко Л.М.
Лисюченко ЛюдмилаТрудове навчання9Молодецька зош І-ІІІ ступенів ІІКарпенко В.П.
Грищенко ЄвгеніяТрудове навчання9Маньківська зош І-ІІІ ступенів №1ІІІПилявська В.П.
Міняйло ІринаХімія10Буцька зош І-ІІІ ступенівІКотенко Л.Г.
Кулик НаталіяХімія10Маньківська зош І-ІІІ ступенів №1ІІНаумець О.В.
Голяк ІринаХімія10Добрянська зош І-ІІІ ступенівІІІТерещук С.С.
Костюк АлінаХімія10Іваньківська зош І-ІІІ ступенівІІІДубина Н.М.
Мегей ВікторіяХімія9Русалівська зош І-ІІІ ступенівІРаш Л.С.
Грищенко ЄвгеніяХімія9Маньківська зош І-ІІІ ступенів №1ІІГасюк Л.У.
Муравська ІринаХімія8Добрянська зош І-ІІІ ступенівІІТерещук С.С.
Ткаченко ЯнаХімія8Маньквська зош І-ІІІ ступенів №1ІІІГасюк Л.У.
Слободяник РоманАнгл.мова11Маньківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»ІЛисогора Л.О.
Прилуцька АльонаАнгл.мова11Маньківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»ІЛиса С.О.
Пришляк АнтонАнгл.мова11Маньківська зош І-ІІІ ступенів №1ІІТовкес Т.І.
Ярун ЯрославАнгл.мова11Маньківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»ІІІЛисогора Л.О.
Горщинський ВладиславАнгл.мова10Маньківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»ІЛиса С.О.
Музиченко АнастасіяАнгл.мова10Маньківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»ІІЛиса С.О.
Рокошанський ВіталійАнгл.мова10Маньківська зош І-ІІІ ступенів №1ІІІСімак М.І.
Кацалап ОльгаАнгл.мова9Маньківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»ІЛиса С.О.
Маляренко ВікторіяАнгл.мова9Маньківська зош І-ІІІ ступенів №1ІІТовкес Т.І.
Грищенко ЄвгеніяАнгл.мова9Маньківська зош І-ІІІ ступенів №1ІІІПочинок І.М.
Присяжнюк ТетянаАнгл.мова8Маньківська зош І-ІІІ ступенів №1ІТовкес Т.І.
Ткаченко ЯнаАнгл.мова8Маньківська зош І-ІІІ ступенів №1ІІТовкес Т.І.
Волошин ІннаАнгл.мова8Маньківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»ІІІЛиса С.О.
Лещенко АнастасіяФранц.мова9Рогівська зош І-ІІІ ступенівІГавенко Н.В.
Кучеренко АндрійФранц.мова11Рогівська зош І-ІІІ ступенівІІГавенко Н.В.
Переглядів: 758 | Додав: Toltec | Теги: Олімпіади | Рейтинг: 0.0/0
На початок
© Toltec 2018
Безкоштовний хостинг uCoz