Вітаю Вас, Гость · RSS 28.03.2024, 18:42

Головна » 2010 » Березень » 1 » Кубок Перемоги в руках Маньківської команди
14:42
Кубок Перемоги в руках Маньківської команди
З метою виконання Державної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011 роки, схваленої постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2006 №1594, оздоровлення та фізичного загартування дітей шкільного віку, виявлення перспективних спортсменів щороку відбувається шкільна, районна та обласна Спартакіада школярів. Цього року – ХУІ Спартакіада.
 Вагомі здобутки в цій Спартакіаді принесли Маньківській команді ігрові види спорту, що дуже порадувало нас. Це ІІ місце в області з волейболу (Дзензелівська та Молодецька ЗОШ І-ІІІ ступенів), вчителі фізкультури Сорока Ю.Л., Хоменко Ф.С., Шевченко П.С.
 ІІІ місце в обласних змаганнях з футболу (Маньківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія», Молодецька та Дзензелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), вчителі фізкультури Виноградов В.П., Андрущенко А.В., Шевченко П.С., Сорока Ю.Л.
 Уже стало традицією показувати високі спортивні результати на обласних змаганнях з легкоатлетичного кросу на протязі трьох років. Не було винятком і цьогорічна Спартакіада, команда Маньківського району посіла ІІ місце в області. В особистому заліку призові місця вибороли: Левченко Олександр (Дзензелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) – І місце на дистанції 1500 метрів, Ляш Катерина (Паланоцька ЗОШ І-ІІ ступенів) – ІІ місце на дистанції 1000 метрів, Любченко Марина (Добрянська ЗОШ І-ІІІ ступенів) – ІІІ місце на дистанції 1000 метрів, Олійник Сергій (Буцька ЗОШ І-ІІІ ступенів) – ІІІ місце на дистанції 1500метрів.
 Як результатом всіх перемог Маньківський район здобув І місце в області, нагороджений кубком та Почесною грамотою Головного управління освіти і науки.
 Фізично обдаровані діти, які здобули призові місця на обласних змаганнях за рішенням Маньківської районної ради отримують стипендії, а вчителі фізкультури, які їх підготували, одноразову грошову винагороду.
 Побажаємо високих спортивних успіхів учням – спортсменам та їх учителям – тренерам в наступній ХУІІ Спартакіаді школярів!