3 грудня 2011 року на базі Маньківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулося свято до Міжнародного дня інвалідів. Центром дитячої та юнацької творчості організовано виставку кращих робіт гуртківців. Вісім дітей - інвалідів є вихованцями ЦДЮТ, вони займаються у гуртках "Орігамі", "Веселі клаптики", "Вироби з бісеру", "Туристсько - краєзнавчий". Концертну програму з конкурсами, яка називалася "Теплі серця" організовано Центром соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді. В ній взяли участь кращі колективи ЦДЮТ. Крім того на гостей свята чекали святково накриті столи з печевом, цукерками та іншими солодощами, які надали підприємці району за підтримки відділу у справах сім"ї, молоді та спорту. В кінці свята відбулися спортивні змагання. Діти та дорослі грали в шахи та шахмати, випробовували себе на спритність в кегельбані та влучність граючи в дартс. ![](http://ryvo.ucoz.ua/_nw/2/s86780696.jpg)
![](http://ryvo.ucoz.ua/_nw/2/s55273116.jpg)
![](http://ryvo.ucoz.ua/_nw/2/s98922869.jpg)
![](http://ryvo.ucoz.ua/_nw/2/s49156830.jpg)
|