Напередодні Нового року, а саме 28 грудня 2011 року, 183 учнів Маньківського району відвідали кінноспортивний комплекс "Парад Алюр" у місті Жашків. Діти стали свідками захоплюючого Новорічного дійства, яке представили актори Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка. Вражаюча гра акторів. святкова атмосфера, Новорічні подарунки, які були вручені кожному члену делегації, виступи спортсменів кінноспортивного комплексу - все це подарувало дітям радість і гарний настрій. ![](http://ryvo.ucoz.ua/_nw/3/s39221967.jpg)
![](http://ryvo.ucoz.ua/_nw/3/s63072197.jpg)
|