9 грудня 2011 року відбулася зустріч начальника Головного управління освіти і науки Шарапи І.Д. з керівниками закладів освіти району. В ході зустрічі було розглянуто ряд поточних питань галузі. Після наради Іван Дмитрович охарактеризував ституацію розвитку освіти області та відповів на запитання освітян району. Під час візиту в район начальник Головного управління відвідав ряд навчальних закладів та дав позитивну оцінку їх діяльності.
![](http://ryvo.ucoz.ua/_nw/2/s53630233.jpg)
![](http://ryvo.ucoz.ua/_nw/2/s31278625.jpg)
![](http://ryvo.ucoz.ua/_nw/2/s13173075.jpg)
|